Pages

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Regalo para boda/ Ślubny upominek

Hola a todos!
Hoy os enseño mi pequeño regalito para unos amigos que se casarón ayer! 
Como que son conectados con la musica no podia faltar un accento con notas.
La caja...creo que es mi caja mas exigente! 
4 dias estuve pensando como hacerla, esperando a una inspiración! Mi cerebro buscaba ideas desde la mañana hasta la noche, sudandose :)!
Despues horas por buscar motivos para imprimir, lucha con mi impresora que fallaba mil veces y finalmente ya realización de ideas que pasaban por mi cabeza.
Era un reto para mi! Pintar rayas, hacer una composición en parte superior con motivos elejidos y por fin hacerlo de forma consistente. 
Los corazones de papel y vela eran un punto sobre la i.
En realidad hasta final no estaba completamente satisfecha de mi trabajo, pero reacción de los novios me tranquilizaba y ya puedo respirar :) 

Descraciadamente no me salieron bien fotos de parte superior. En primera foto se ve mejor pero es con flash. 

Saludos!Witam wszystkich!

Powyżej zestaw który wykonałam na prezent ślubny dla znajomych.
Podstawę stanowiła oczywiście szkatułka, a świeczka i serduszka z papieru to taka kropka nad i.
Zrobienie tej szkatułki było prawdziwym wyzwaniem!
Przez cztery dni poszukiwałam w głowie pomysłu i inspiracji na jej zrobienie. Kładłam się spać i budziłam zastanawiając jak ją zrobić?! Następnie sporo godzin spędziłam na poszukiwaniu odpowiednich motywów do wydruku. Kolejno walczyłam z drukarką, która na złość zużyła wszystkie tusze, plamiła i robiła co w jej mocy aby mnie wyprowadzić z równowagi!
Namalowanie pasów, ułożenie motywów i zrealizowanie wszystkich zrodzonych wcześniej pomysłów tak żeby to miało ręce i nogi i tworzyło spójną całość trwało kilka dni. 
Prawdę powiedziawszy nie do końca byłam zadowolona z efektu mojej pracy, ale to chyba były bardziej obawy czy aby się spodoba?  Na szczęście szczera wdzięczność i radość Pary Młodej rozwiała moje wątpliwości i już oddycham spokojnie :) 
Niestety zdjęcia samego wieczka nie wyszły zbyt ostro, dlatego jego jedyne w miarę dokładne ujęcie jest z fleszem (zdjęcie nr 1), reszta już w miarę naturalnych kolorach.
Pozdrawiam ciepło!
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...