Pages

wtorek, 16 grudnia 2014

Regalo de boda/ Ślubny upominek

Hola a todos!!!
Me imagino que todas estais en tema de Navidades, yo tambien, pero eso no se ve en esta entrada;). Como siempre voy con retraso y hoy una caja para un amigo de mi infancia. Desgraciadamente no podia participar en su boda pero podia hacer algo personal para el y su novia. 
Caja como siempre es una mezcla de papeles imprimidos, un poco de servilleta, pintura. 
Todavia no digo Feliz Navidad porque os prometo volver aqui dentro de una semana y por fin poner algo a tiempo con tema de Navidad!!!
Besitos y buena semanita a todos! 
Gracias por vuestras visitas!!!

Witajcie!!!
Domyślam się że wszyscy już głęboko w temacie świątecznym, a ja tu ze ślubną szkatułką wyskakuję, ale taki już ze mnie leniuch, że zdjęcia czasem dłuuugo się obrabiają i wrzucają :/ 
Szkatułka to prezencik dla kolegi z dzieciństwa.Niestety nie mogłam uczestniczyć w uroczystościach, ale coś spersonalizowanego poczyniłam. Szkatułka jak większość w moim wydaniu to trochę wydruków, serwetki, farbki, cienie....(oj muszę poćwiczyć cieniowanie, bo takie to bezmyślne czasem w moim wykonaniu!!!).
Nie mówię Wesołych Świąt bo jeszcze tu wrócę! ...za tydzień z czymś świątecznym i w końcu z czymś będę na czas...obiecuję...no chyba że coś mi na prawdę stanie na przeszkodzie.  
Promyczki dla wszystkich. Trzymajcie się cieplutko i nie dajcie zwariować w przygotowaniach do świąt!!!
Dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedzinki!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...