Pages

sobota, 10 stycznia 2015

Acabando la Navidad/ Święta, święta i po świętach

Hola chicas!!!
Como estais en este ańo nuevo? 
Yo sigo con mis retrasos:) y hoy para cerrar tema de Navidad os enseno que hecho para decorar un poquito mi casa.  Las copas tenia en plano desde 2 anos y por fin lo hecho! Estrellas hize ya hace un ańo, ahora solo les puse un poco de brocado. Para hacer flores he usado filtros de cafe, pronto, jeje...lo espero...pongo un DIY porque es muy facil. Si alguien es interesado igual pongo patron para mantel tambien. 
Navidad es epoca cuando todo brilla y tambien brillan mis adornos, pero esto no se ve demasiado en fotos :/ 
Gracias por vuestras visitas y deseos y me alegro mucho por poder ser una parte de nuestro mundo de manualidades.    
Un fuerte abrazo!

Cześć kobitki!!!
A może jacyś panowie też tu zaglądają, hm???ujawnijcie się;)! 
Jak się miewacie w tym nowym roku? Jako że święta coraz bardziej za pasem, a ja wciąż nie wrzuciłam tego co poczyniłam, to jeśli tego teraz nie zrobię to kolejna szansa za rok, więc pomimo że pewnie macie już powyżej uszu bożonarodzeniowych ozdóbek, a ja jestem w plecy z innymi pracami i mam wyrzuty sumienia że jeszcze ich tu nie ma, to dziś będzie świątecznie. 
Z zamiarem wykonania lampionów i bombek nosiłam się od dwóch lat i wreszcie dokonało się :). Bardzo klasyczne lampiony, na prawdę fajnie wyglądają z zapaloną świeczką, czego niestety nie widać na zdjęciach:/  Choinkowe gwiazdeczki wykonałam jeszcze rok temu, teraz dodałam im tylko brokatu. Róże powstały jakiś czas temu, a zrobione są z filtrów do kawy. Uwieczniłam proces ich robienia więc DIY wkrótce. Świeczki miały być dodatkami do prezentów, niestety nie zdążyły się zrobić na czas, więc zostały w domku:). Obrus jest biało-srebrny, niestety przedstawienie tego na zdjęciu było dla mnie nie możliwe. 
Dziękuję za wszystkie życzenia i odwiedziny. 
Trzymajcie się ciepło!
Buziaki! 
`LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...